Climber Worldwide

support och kontor

TEKNISK SUPPORT (Vard. 08.00-17.00)

+46 8 22 50 50
support@climber.eu

STOCKHOLM (HUVUDKONTOR)

+46 8 24 32 22
Besöksadress: Sveavägen 17, 3 tr.

LINKÖPING

+46 70 508 92 27
Besöksadress: Teknikringen 1F

MALMÖ

+46 40 30 00 93
Besöksadress: Skeppsbron 2, 2 tr

FÖRSÄLJNING

Försäljningschef
eva.wallin@climber.se
+46 70 508 92 27

Eva Wallin

KUNDANSVARIGA

BI Manager Ekonomi & Retail
jonas.grundstrom@climber.se
+46 73 340 26 36

Jonas Grundström

BI Manager Supply Chain & Retail
johan.tullgren@climber.se
+46 76 341 04 97

Johan Tullgren

BI Manager Tillverkning & Hälso och sjukvård
ulrika.da.silva@climber.se
+46 70 545 27 79

Ulrika Da Silva

BI Manager Manufacturing & High Tech
olof.malmstrom@climber.se
+46 73 443 48 50

Olof Malmström

BI Manager Supply Chain & Performance Management
magnus.petersson-ahrholt@climber.se
+46 70 830 27 35

Magnus Petersson-Ahrholt

BI Manager Marknadsföring & Hälso och sjukvård
daniel.haggroth@climber.se
+46 73 537 10 26

Daniel Häggroth

BI Manager Ekonomi & Hälso och sjukvård
agneta.isaksson@climber.se
+46 76 306 58 48

Agneta Isaksson

Support och installation - Climber Expert Services

Infrastrukturspecialist & Team leader
ronny.stillman@climber.se
+46 70 768 92 02

Ronny Stillman

CTO & Ansvarig Expert Services
johan.levander@climber.se
+46 70 952 91 60

Johan Levander

Ekonomi & Marknad

Controller
caroline.mossfeldt@climber.se
+46 70 545 02 31

Caroline Mossfeldt

Marknadschef
carolina.mistander@climber.se
+46 72 352 35 09

Carolina Mistander

Grundare

Koncernchef
jan.sipek@climber.se
+46 70 911 91 09

Jan Sipek

CIO & Utbildningsansvarig
michael.nordstrom@climber.se
+46 70 444 29 47

Michael Nordström