Climber Worldwide

Här kontaktar du oss:

FÖRSÄLJNING OCH ORDER

+46 70 508 92 27
sales@climber.se

STOCKHOLM (HUVUDKONTOR)

+46 8 24 32 22
Besöksadress: Sveavägen 17, 13 tr.

TEKNISK QLIK-SUPPORT (Vard. 08.00-17.00)

+46 8 22 50 50
support@climber.eu

MALMÖ

+46 40 30 00 93
Besöksadress: Skeppsbron 2, 2 tr

Försäljning

Johan Levander

Teknisk support, installation och hosting
johan.levander@climber.se
+46 70 952 91 60

Eva Wallin

Licenser och konsulting
eva.wallin@climber.se
+46 70 508 92 27

Verksamhetskonsulter
Stockholm

Jonas Grundström

BI Manager Finance
jonas.grundstrom@climber.se
+46 73 340 26 36

Olof Malmström

BI Manager Manufacturing
olof.malmstrom@climber.se
+46 73 443 48 50

Daniel Häggroth

BI Manager Hälsa & sjukvård
daniel.haggroth@climber.se
+46 73 537 10 26

Agneta Isaksson

BI Manager Offentlig sektor
agneta.isaksson@climber.se
+46 76 306 58 48



David Edvardsson

BI Manager Retail
david.edvardsson@climber.se
+ 46 73 964 75 22

Verksamhetskonsulter
Malmö

Magnus Petersson-Ahrholt

BI Manager Services
magnus.petersson-ahrholt@climber.se
+46 70 830 27 35

Ulrika Da Silva

BI Manager Manufacturing
ulrika.da.silva@climber.se
+46 70 545 27 79

Marknad

Samantha Hartley

Sälj- och Marknadskoordinator
samantha.hartley@climber.se
+46 70 746 75 34

Carolina Mistander

Marknadschef
carolina.mistander@climber.se
+46 72 352 35 09

Ledning